De’Longhi Rivelia EXAM440.35.B coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.4 L – Digilema
PANTS: 8004399026582
De’Longhi Rivelia EXAM440.35.B coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.4 L
Charakteristikos
Visos charakteristikos
Ergonomics | Display diagonal 8.89 cm (3.5")
Ergonomics | Product colour Black
Weight & dimensions | Weight 9.8 kg
Ergonomics | Built-in display Yes
712.13
Svetainėje nurodyta kaina apima mokesčius.
Pristatymo laikas 2-4 diena
Į krepšelį
  • Ergonomics | Display diagonal
    8.89 cm (3.5")
  • Ergonomics | Product colour
    Black
  • Weight & dimensions | Weight
    9.8 kg
  • Safety warning | Warnings
  • Ergonomics | Built-in display
    Yes
  • Packaging data | Quantity per pack
    1 pc(s)
  • Cooking functions & programs | Multi beverage
    Yes
  • Cooking functions & programs | Coffee making
  • Performance | Reservoir for brewed coffee
    Cup
  • Performance | Coffee beans capacity
    250 g
  • Cooking functions & programs | Cappuccino making
  • Power | Power
    1450 W
  • Cooking functions & programs | Espresso making
  • Performance | Coffee maker type
    Fully-auto
  • Performance | Water tank capacity
    1.4 L
  • Weight & dimensions | Width
    245 mm
  • Cooking functions & programs | Americano making
  • Performance | Built-in milk frother
  • Ergonomics | Display type
    TFT
  • Performance | Coffee input type
    Coffee beans, Ground coffee
  • Performance | Two cups at once
  • Cooking functions & programs | Lungo making
  • Cooking functions & programs | Hot and cold beverages making
  • Weight & dimensions | Depth
    430 mm
  • Power | Energy efficiency class
    A
  • Performance | Product type
    Espresso machine
  • Performance | Appliance placement
    Countertop
  • Ergonomics | Housing material
    Metal, Plastic
  • Weight & dimensions | Height
    385 mm