De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65.G Fully-auto Espresso machine 1.8 L – Digilema
PANTS: 8004399026209
De’Longhi Eletta Explore ECAM450.65.G Fully-auto Espresso machine 1.8 L
Charakteristikos
Visos charakteristikos
Performance | Adjustable coffee strength No
Performance | Coffee input type Coffee beans, Ground coffee
Cooking functions & programs | Latte making No
Performance | Dishwasher-proof parts Yes
Cooking functions & programs | Americano making Yes
Svetainėje nurodyta kaina apima mokesčius.
Pristatymo laikas 2-4 diena
Į krepšelį
  • Performance | Adjustable coffee strength
    No
  • Performance | Coffee input type
    Coffee beans, Ground coffee
  • Cooking functions & programs | Latte making
    No
  • Performance | Dishwasher-proof parts
    Yes
  • Cooking functions & programs | Americano making
    Yes
  • Performance | Built-in grinder
  • Ergonomics | Cup holder
  • Performance | Coffee maker type
    Fully-auto
  • Cooking functions & programs | Latte Macchiato making
  • Performance | Maximum operating pressure
    19 bar
  • Ergonomics | Easy to clean
  • Ergonomics | Smartphone/tablet remote support
  • Cooking functions & programs | Coffee making
  • Ergonomics | Control type
    Touch
  • Performance | Coffee beans capacity
    300 g
  • Ergonomics | Removable drip tray
  • Cooking functions & programs | Cappuccino making
  • Cooking functions & programs | Espresso making
  • Performance | Hot water system
  • Performance | Reservoir for brewed coffee
    Cup
  • Performance | Product type
    Espresso machine
  • Cooking functions & programs | Hot milk making
  • Performance | Water filter
  • Ergonomics | Housing material
    Metal, Plastic, Stainless steel
  • Cooking functions & programs | Hot and cold beverages making
  • Cooking functions & programs | Multi beverage
  • Ergonomics | Display type
    TFT
  • Performance | Water hardness selector
  • Ergonomics | Colour name
    dark grey
  • Performance | Water tank capacity
    1.8 L
  • Performance | Capacity in cups
    2 cups
  • Cooking functions & programs | Doppio+ making
  • Safety warning | Warnings
  • Cooking functions & programs | Espresso Macchiato making
  • Performance | Ground coffee container capacity
    14 cups
  • Performance | Appliance placement
    Countertop
  • Performance | Number of grinders
    1 pc(s)
  • Performance | Adjustable coffee spout height
  • Cooking functions & programs | Flat White making
  • Performance | Pre brew aroma control
  • Ergonomics | Built-in display
  • Ergonomics | Easy to use
  • Power | Energy efficiency class
    A
  • Packaging data | Quantity per pack
    1 pc(s)
  • Ergonomics | Product colour
    Grey
  • Power | Power
    1450 W
  • Weight & dimensions | Weight
    11.3 kg
  • Weight & dimensions | Depth
    450 mm
  • Power | AC input voltage
    220-240 V
  • Power | AC input frequency
    50 - 60 Hz
  • Weight & dimensions | Width
    260 mm
  • Weight & dimensions | Height
    385 mm